Difference between revisions of "Main page (Slovenský)"

From ArchWiki
Jump to navigation Jump to search
m (fixed link)
Line 8: Line 8:
 
* [[ArchLinux (Slovensky)|Arch Linux]]
 
* [[ArchLinux (Slovensky)|Arch Linux]]
 
* [[Arch vs Ostatné distribúcie|Arch vs ostatné]]
 
* [[Arch vs Ostatné distribúcie|Arch vs ostatné]]
* [[FAQ (Slovensky)|FAQ]]
+
* [[FAQ (Slovenský)|FAQ]]
 
* [[Ako je to v Archu]]
 
* [[Ako je to v Archu]]
 
* [[ArchWiki tutoriál]]
 
* [[ArchWiki tutoriál]]

Revision as of 11:17, 18 February 2010

This template has only maintenance purposes. For linking to local translations please use interlanguage links, see Help:i18n#Interlanguage links.


Local languages: Català – Dansk – English – Español – Esperanto – Hrvatski – Indonesia – Italiano – Lietuviškai – Magyar – Nederlands – Norsk Bokmål – Polski – Português – Slovenský – Česky – Ελληνικά – Български – Русский – Српски – Українська – עברית – العربية – ไทย – 日本語 – 正體中文 – 简体中文 – 한국어


External languages (all articles in these languages should be moved to the external wiki): Deutsch – Français – Română – Suomi – Svenska – Tiếng Việt – Türkçe – فارسی

Arch Linux Wiki

Vitajte na Arch Linux Wiki.

Začíname

Wiki Novinky

Z času na čas sa vyskytne nejaká novinka hodná oznámenia, ale len pre wiki. V takýchto prípadoch, skontrolujte stránku Wiki News ohľadom najnovších informácií o Wiki.

Veci ktoré treba vidieť a urobiť

Toto je jednoduchý zoznam miest vo wiki. Väčšina wiki je prehliadateľná cez navigačnú lištu na ľavej a pravej strane, a cez upravovacie a funkčné panely na vrchu. V spodnej časti nájdete hypertextové odkazy (linky) na ostatné stránky Arch linuxu.

Ako na to

Máte problémy s konfiguráciou niečoho? Neviete kde to nájsť? Možno nájdete niečo užitočné v kategórii Ako na to. Navigujte cez kategórie, a pokúste sa nájsť čo hľadáte. Ak to nenájdete, skúste použiť vyhľadávaci box pod navigačnou lištou.

Vytváranie vašich vlastných stránok

Ak chcete začať upravovať stránky, musíte si vytvoriť vlastné konto. Po jeho vytvorení sa môžete pohrať v Sandbox aby ste sa oboznámili so značkovacím systémom ArchWiki. Vaša používateľská stránka je ďaľším dobrým miestom na hranie. V kategórii Wiki Help je zoznam jednoduchej syntaxe. Tento odkaz je tiež na navigačnej lište.

Kontakty

Pre akékoľvek otázky a návrhy pozrite ContactList