Pomožte rozšířit ArchWiki (Česky)

From ArchWiki
Revision as of 12:02, 5 April 2007 by Kb (talk | contribs) (New page: {{stub}} Máte zájem pomoci s tvourbou ArchLinux Wiki? Nenásilným způsobem máte možnost získat skvělé vědomosti o ArchLinuxu (ale i Linuxu obecně) a zároveň pomoci dalším, ...)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search


Máte zájem pomoci s tvourbou ArchLinux Wiki? Nenásilným způsobem máte možnost získat skvělé vědomosti o ArchLinuxu (ale i Linuxu obecně) a zároveň pomoci dalším, méně zkušeným uživatelům ArchLinuxu. Stačí vám pouze zaregistrovat se na ArchWiki, trochu volného času a chuť. Poté si můžete začít hrát na pískovišti nebo svých uživatelských stránkách k obeznámení s formátováním. Dostupná syntaxe je k dispozici ve ArchWiki Help kategorii. Další zajímavé informace o wiki se nachází v Archwiki Tools sekci.


ArchWiki se aktuálně nachází ve fázi editování struktury. Jestliže disponujete nějakým časem pro hlavní nebo vedlejší aktualizace, podívejte se prosím na Priority Todo a WikiTodo stránky, kde naleznete informace jak můžete pomoci. Speciálně jsou potřeba lidé k rekategorizaci neanglických stránek. Pokud máte zájem, koordinujte prosím svoje usílí s administrátory nebo udržovateli wiki.