International communities (Polski)

From ArchWiki
Status tłumaczenia: Ten artykuł jest przetłumaczoną wersją International communities. Data ostatniego tłumaczenia: 2024-05-29. Możesz pomóc zsynchronizować tłumaczenie, jeśli nastąpiły zmiany w wersji angielskiej.

https://archlinux.org jest oficjalną stroną Arch Linux, forum i wiki. Jednakże, kilka nieoficjalnych stron prowadzonych przez społeczność jest dostępnych dla międzynarodowych użytkowników, którzy wolą komunikować się w swoim własnym języku. Listę tych społeczności można znaleźć poniżej.

Należy pamiętać, że nasza oficjalna wiki obsługuje również treści w wersji międzynarodowej. Ponadto posiadamy międzynarodowe forum, na którym można publikować posty w języku ojczystym. Narzędzia te mogą być używane dodatkowo, równolegle lub jako część międzynarodowych społeczności wymienionych poniżej.

Ta lista w żadnym wypadku nie jest kompletna. Jeśli znasz społeczność, której nie ma na liście, dodaj ją. Jeśli szukasz społeczności, która nie istnieje, załóż ją lub odwiedź forum Other Languages.

Międzynarodowa (angielska)

Platformy komunikacyjne w języku angielskim można znaleźć w Getting involved.

Arabska

Czeska

Katalońska

Chińska

Chiny kontynentalne

Tajwańska

Chorwacka

Duńska

Francuska

Niemiecka

Grecka

Hinduska

Indonezyjska

Italian

Japońska

Litewska

Luksemburska

Norweska

Persian

Polska

Portugalska

Rosyjska

Serbska

Hiszpańska

Szwedzka

Turecka

Ukraińska

Uzbekistańska

Wietnamska