User:Dybdeskarphet/Template:Expansion (Türkçe)

From ArchWiki
Bu sayfa bir şablon sayfasıdır. Şablon sayfaları Arch Linux ile alakalı bir bilgi barındırmaz ancak başka makalelerin bir parçası şeklinde kullanılmalıdır. Daha fazla bilgi için Help:Template (Türkçe) sayfasını okuyunuz.

Lütfen bu şablon ile deneme yapmayınız; bu şablonu kullanan tüm sayfaları bozabilirsiniz. Eğer bu şablonu düzenlemek istiyorsanız, yazıyı Template:Sandbox sayfasına kopyalayın ve orada düzenleyip test edin, ardından doğru çalıştığını düşündüğünüzde geri buraya kopyalayınız.

Ayrıca bu şablon ile alakalı fikrinizi duyurmaktan çekinmeyin.

"Genişlet" bayrağı tamamlanmamış bir makaleyi belirtmek için kullanılır.

Kullanım

Bu şablon ayrıntısız makale veya bölümlerin başına eklenmelidir. Şablonun ilk argümanında belirli şüphelerinizi belirtiniz. Ayrıca tartışma sayfasında ayrıntılı olarak açıklayabilirsiniz.

{{Expansion (Türkçe)|sebep}}

Varsayılan tartışma sayfasını ikinci argüman ile tercihe bağlı olarak değiştirebilirsiniz:

{{Expansion (Türkçe)|sebep|Talk:Alternatif Sayfa}}

Ek olarak section parametresi ile tartışma sayfasındaki belirli bir bölüme yönlendirme yapabilirsiniz:

{{Expansion (Türkçe)|sebep|section=Bölüm ismi}}

Genişletilmesi gerektiği düşünülen sayfalar Special:WhatLinksHere/Template:Expansion (Türkçe) veya Category:Pages or sections flagged with Template:Expansion (Türkçe) sayfalarında bulunabilirler. Eğer belli bir konuda yetkin olduğunuzu düşünüyorsanız bu kategorilere göz atıp istediğiniz sayfaları genişletmeniz ve eklemeleri yaptıktan sonra şablonu kaldırmanız ArchWiki'ye yapabileceğiniz en büyük iyilik olacaktır.

Not: Konuşma sayfası haricî bir bağlantı ile bağlanır: bu şekilde Special:WantedPages (Türkçe) sayfasının daha açılmamış tartışma sayfaları ile kirlenmesi engellenir.

Example

{{Expansion (Türkçe)|Bu sadece bir şablon örneğidir.}}

Template:Expansion (Türkçe)